COM20020ILJP
ZhongHao Industry Limited
Contact Now
COM20020ILJP
  • 1
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Controllers
Function : Controller
Product Status : Obsolete
Protocol : ARCNET
Package : Bag
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Supplier Device Package : 28-PLCC (11.51x11.51)
Standards : ARCNET 878.1
Mfr : Microchip Technology
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Current - Supply : 20mA
Voltage - Supply : 4.5V ~ 5.5V